piątek, 31 maja 2013

CZERWONY KAPTUREK- CAŁA PRAWDA

Czerwony kapturek to wymysł komunistów stworzony do walki z Ku Klux Klan, który jest wymysłem zachodnich kapitalistów, stworzonym do walki z czarnymi obywatelami, którzy na ulicach stanów tworzą gangi walczące między sobą. Czerwony kapturek to nie bajka, która nas cieszyła, bawiła i uczyła, kiedy byliśmy mali.   
Czerwony kapturek to wymysł komunistów stworzony do walki z Ku Klux Klan, który jest wymysłem zachodnich kapitalistów, stworzonym do walki z czarnymi obywatelami, którzy na ulicach stanów tworzą gangi walczące między sobą. Czerwony kapturek to nie bajka, która nas cieszyła, bawiła i uczyła, kiedy byliśmy mali.  Czerwony kapturek to dziecko wojny  stworzone po to, by pod przykrywką zaprowadzenia ładu wytrzebić białe kaptury i tym samym doprowadzić czarnych do upadku, zostawiając sobie i tylko sobie przestrzeń życiową. PS. Szkoła nie pozwala interpretować bajek na swój sposób. Wybacz szkoło, że sobie tak pozwoliłem, ale ja w wasze interpretacje nie wierzę, tak, jak ludzie nie wierzyli w istnienie obozów śmierci. CZerwony kapturek, czerwony kapturek bajka, czerwony kapturek bajka, czerwony kapturek bajka, czerwony kapturek bajkaCzerwony kapturek to dziecko wojny stworzone przez czerwone kaptury po to, by pod przykrywką zaprowadzenia ładu wytrzebić białe kaptury i tym samym doprowadzić czarnych do upadku, zostawiając sobie i tylko sobie przestrzeń życiową. 
PS. Szkoła nie pozwala interpretować bajek na swój sposób. Wybacz szkoło, że sobie tak pozwoliłem, ale ja w wasze interpretacje nie wierzę, tak, jak ludzie nie wierzyli w istnienie obozów śmierci.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz